Po setmění - Téma týdne

26. června 2020 v 14:30 | klikagrillu |  Témata týdne
Zdrávím Tě u mého dalšího blogu, který je téma tohoto týdne, které zní: Po setmění...

Když jsem viděla téma tohoto týdne, hned se mi před očima objevili duchové, strašidla, které se schovávájí ve stínech pod postelí a nechtějí nehcat spát nejedno dítě, ke kterým jsem patřila, i když pod mojí postelí nebylo žádné volné místo.
Proč se, ale lidé tolik bojí večer? Proč to je strašidelnější?
Protože po setmění lidé nevidí tolik dobře, jako přes den a myslí si, že vidí pohybující se stíny. Jsou to jen halucinace, nebo opravdové pohybující se stíny?
Po setmění však nejsou vidět jen stíny, jdou vidět i hvězdy. Při pohledu na ně si vlastně říkám, že cestuju časem, protože to světlo, které k nám dojde v tu chvíli, kdy se na hvězdu dívám, není vůbec součastností. Je to minulost, a proto tady ta hvězda za několik dní, let či dekád možná ani nebude.
Ale po setmění taktéž spíme, nebo bysme tedy měli spát. A v těch chvích se nám zdají sny. Různorodé sny, některé jsou nádherné, některé zase noční můry. Mě samotné se více zdají ty hezčí sny, noční můry jsem vlastně nikdy neměla, nebo si to aspoň nepatamuju. Nebo spíš tady jeden sen v minulém týdnu byl a to, když se mi úžovka otřela o krk. Ale vždycky aspoň, kadžý týden jsem si pamatovala minimálně dva až čtyři sny. A teď nic. Jen sen s hadem otírající se o můj krk. Což mě nehorázně štve, jelikož mě mé sny dokázaly vždycky překvapit a navíc byly doopravdy pěkné a uklidňující.

A co vy? Jaké máte sny?
S pozdravem a láskou klikagrillu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama